Divisional Rodents - Hamsters

Fórum o malých hlodavcoch

PříjemPortálFAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 

Ubytovanie: Klietka či Akvárium ?

Goto down 
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin

Poeet p?íspivku : 55
Registration date : 04. 02. 07

PříspěvekPředmět: Ubytovanie: Klietka či Akvárium ?   Sun Mar 04, 2007 4:03 am

Pieskomil

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 13. 04. 07

PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie: Klietka či Akvárium ?   Fri Apr 13, 2007 2:14 pm

Ja osobne mám pieskomilov v akvárku, pretože máme vea akváriek, ktoré sme v minulosti predávali. Ak by som však mala klietku, určite by som ju využila. Akvárium treba podľa môjho názoru častejšie čistiť, a je väčšia šanca, že pieskomil vyskočí (dokáže vyskočiť až do polmetrovej výšky). Klietka je zvrchu uzavretá, takže nič podobné nehrozí. Klietka sa oplatí viacej, najlepšie s viacerými poschodiami.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
alexandria

Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 03. 05. 07

PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie: Klietka či Akvárium ?   Fri May 04, 2007 5:59 am

Kate1114 napsal:
Ja osobne mám pieskomilov v akvárku, pretože máme vea akváriek, ktoré sme v minulosti predávali. Ak by som však mala klietku, určite by som ju využila. Akvárium treba podľa môjho názoru častejšie čistiť, a je väčšia šanca, že pieskomil vyskočí (dokáže vyskočiť až do polmetrovej výšky). Klietka je zvrchu uzavretá, takže nič podobné nehrozí. Klietka sa oplatí viacej, najlepšie s viacerými poschodiami.

Čo ja viem? my osobne preferujeme akvária a nesťažujeme sa... aaaa s tým, žeby ti vyskočil.. na akváriu treba mať kryt Wink akvárium má ale tú nevýhodu, že sa v ňom menej vetrá ale zas mne sa viac páči že je priehľadné a to že treba častejšie čistiť... tak či tak by sa zvieratkám malo čistiť tak raz do týždňa podľa veľkosti klietky či akvária, čiže v tom problém nevidím a mňa osobne čistenie ani nezaťažuje neviem ako, mňa to celkom baví takže nad týmto som sa ani nezamýšľala Very Happy
Návrat nahoru Goto down
marg

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 05. 05. 07

PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie: Klietka či Akvárium ?   Sat May 05, 2007 10:36 am

Tož mám ten dojem, že se musí čistit častěji klec... přece se do ní nevejde tolik podestýlky jako do akvária - navíc pískomilové dost hrabou a měli by jí mít ideálně alespoň 5 cm vrstvu.
A patra - ta se dají upevnit i do akvária - buď silikonem nalepit skleněná nebo postavit dřevěná na nožkách.
Návrat nahoru Goto down
xmenka

Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie: Klietka či Akvárium ?   Sun Jan 11, 2009 11:04 am

no tak my mame doma aj klec a aj akvarium

v akvariu ziju 2pieskomili s mladatmi a 2v kleci co sme si ich nechali pre seba pre radost lebo sestra bola na nas zla a nechcela nas k nim pustit tak mame svojich...

no s tym rozdielom ze kazdy vecer musime nasich pieskomilov k kleci vynasat prec z miestnosti... lebo robia neuveritelny hluk v klietke ked sa obaja pustia do tych mrezi je zle nedobre cez den su poslusny ale vecer su to darebaci obaja

takze podla mojich skusenosti keby som si mala vybrat este raz tak mam urcite akvarium Smile
Návrat nahoru Goto down
xmenka

Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 11. 01. 09

PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie: Klietka či Akvárium ?   Sun Jan 11, 2009 11:17 am

tak ked uz som tu tak sa vam spytam pustite niekedy svojich pieskomilov? napriklad na stol alebo po byte kde maju vyhradenu cast?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ubytovanie: Klietka či Akvárium ?   

Návrat nahoru Goto down

Ubytovanie: Klietka či Akvárium ?
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Divisional Rodents - Hamsters :: Iné Hlodavce :: Pieskomil-
Přejdi na: